کارگر جابجایی لوازم منزل - هزینه حمل بار و جابجایی

کارگر جابجایی

افرادی که در طول فرایند اسباب کشی وظیفه جابجایی وسایل و حمل و نقل آنها به محل جدید را برعهده دارند را کارگر جابجایی بار می نامند.

باربری دوستان
باربری دوستان

در پروسه اسباب کشی و ورود به منزل جدید، جابجایی وسایل و لوازم از اساسی ترین کارها است. با توجه به این امر که دیگر همانند گذشته، افراد زمان کافی برای انجام امور مربوط به بسته بندی، جابجایی و حمل و نقل را ندارند از وانت بار و باربری ها برای اسباب کشی کمک می گیرند. کارگر جابجایی لوازم منزل از جمله اعضای حرفه ای و متخصص در شرکت های باربری  است که کلیه امور مربوط به اسباب کشی را به صورت دقیق و اصولی انجام می دهد. 

تعداد ارسالی کارگران جابجایی وسایل منزل، با توجه به میزان بار و سنگینی وسایل تعیین می شود. در مجموعه وانت بار دوستان، کارگر جابجایی، اصول و قوانین شرکت را رعایت می نماید، قابل اعتماد هستند و بسیار سریع تر امور جابجایی و اسباب کشی به پایان می رسانند. یکی از تفاوت های کارگر جابجایی اثاثیه منزل با کارگران ساده این است که بار و اثاثیه را بدون آسیب رساندن جابجا و حمل و نقل می نمایند. 

خدمات کارگر جابجایی

 • جابجا کردن انواع لوازم اعم از سبک و سنگین

 • حمل اصولی وسایل بدون آسیب رساندن 

 • حمل و نقل و جابجایی وسایل حساس و شکننده

 • جابجایی لوازم الکترونیکی و برقی به نحو اصولی

 • حمل وسایل سنگین اعم از گاوصندوق، یخچال ساید بای ساید، پیانو و کمدهای بزرگ

ویژگی های کارگر جابجایی

 1. شرکت های باربری با توجه به معیارهای خاصی، کارگران خود را انتخاب می کنند. 

 2. کارگر جابجایی باید از سلامت جسمانی کامل برخوردار باشد تا توانایی جابجایی و حمل لوازم سنگین را داشته باشد.

 3. کارگر جابجایی لوازم منزل قابل اعتماد و دلسوز است.

 4. خوش اخلاق بودن با کارفرما و اعضای تیم

 5. وقت شناس بودن

 6. کارگر جابجایی لوازم منزل ماهر با استفاده از تجهیزات لازم امور جابجایی را انجام می دهد.

سفارش کارگر جابجایی لوازم منزل ماهر

در صورتی که قصد اسباب کشی، جابجایی و حمل اثاثیه منزل در محدوده تهران و شهرستان را دارید می‌توانید همه روزه با شماره های درج شده با ما در ارتباط باشید. مجموعه وانت بار غرب تهران آماده ارائه خدمات اسباب کشی و بسته بندی با قیمت مصوب اتحادیه و ارزان در محدوده غرب تهران است. برای آگاهی از قیمت دقیق اسباب کشی و باربری در نزدیکی شما کافی است با شماره تلفن های درج شده در تماس باشید. همچنین خدمات بسته بندی را نیز به صورت کامل به شما ارائه می‌نماییم.

وانت بار دوستان بهترین و مجرب ترین افراد را جهت جابجایی وسایل منزل آموزش و استخدام کرده است. این افراد در کار خود حرفه ای و دقیق هستند و در مدت کوتاهی، کار را با کیفیت عالی به پایان می رسانند.

هزینه کارگر جابجایی لوازم منزل در وانت بار دوستان

هزینه کارگر جابجایی و حمل اثاثیه منزل با توجه به میزان خدمات، اقدامات، نوع نیاز به کارگر و.. شرکت باربری می باشد. مهم ترین عواملی که در تعیین هزینه جابجایی لوازم منزل نقش دارند عبارت است از:

 • حجم وسایل

 • تعداد طبقاتی که منزل قبلی و جدید در آن وجود دارد.

 • نوع وسیله بار جهت حمل و نقل

 • نوع خدمتی که از کارگر خود می خواهید.

 • زمان رسیدن وسایل به مقصد

 امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید