کارگر باربری و حمل بار در تهران

کارگر باربری و حمل بار در تهران

از موارد مهم امور شرکت های فعال در زمینه باربری تهران و شهرستان، برخورداری از کارگر باربری و حمل بار است؛ این افراد دلسوز، آموزش دیده و زحمتکش هستند و امور مربوط به جابجایی، اسباب کشی و چیدمان اثاثیه را به صورت حرفه ای انجام می دهند.

باربری دوستان
باربری دوستان

پس از اینکه به منزل و یا محل کار جدید نقل مکان نمودید و شروع به باز کردن بسته بندی وسایل کردید، نوبت به چیدمان اثاثیه می رسد. لازم است وسایلتان را در جای مناسب خود بچینید. در پروسه اسباب کشی، چیدمان لوازم بسیار سخت و زمان بر است. در ادامه شما را با نکات و ترفندهای اسباب کشی و بسته بندی آشنا خواهیم نمود تا چیدمان وسایلتان را با سرعت بالاتری انجام دهید.
 کارگر حمل و چیدمان اثاثیه اگر به درستی آموزش دیده باشد به گونه ای بسیار ساده و آسان وسایل را حمل می کند طوری که شما شگفت زده می شوید و تصور می کنید که این فرد باید بسیار نیرومند و پرقدرت باشد. این افراد برای حمل وسایل و لوازم کوچک و بزرگ منزل آماده شده اند و می توانند وسایلی ر حمل کنند که شما حتی از فکر کردن به آن نیز واهمه دارید. در واقع نیرو و ورزیدگی جسمی و فیزیکی برای یک کارگر حمل بار مهم است اما این بدان معنا نیست که تنها ملاک انتخاب یک باربر نیروی جسمانی وی باشد. 

در صورتی که نیاز به کارگر اثاث کشی دارید با ما همراه شوید و آنچه نیاز دارید را بدانید. در این مقاله از وانت بار دوستان ما قصد داریم راجع به مواردی صحبت کنیم از قبیل :

 • کارگر اسباب کشی برای حمل و چیدمان اثاثیه

 • تعداد کارگران برای حمل لوازم منزل و بسته بندی

 •  روش های انتخاب درست کارگر برای حمل بار

کارگر اسباب کشی به عنوان یک شغل مطرح می شود.

کارگر اسباب کشی- نیسان بار دوستان

باربری و حمل اثاثیه منزل یک شغل است. بنابراین باید بدانید که در زمان انتخاب کارگر برای حمل اثاثیه منزل تان هر کارگری را نباید انتخاب کنید. هر کسی برای خودش شغلی دارد و در کار خود نیز تخصص و مهارتی دارد که این تخصص و مهارت درجات مختلفی دارد. ممکن است کسی در کار خود کاملا استاد باشد و تمام فوت و فن کار را بداند و یا با علاقه به دنبال کسب مهارت در شغل خود باشد. گاهی ممکن است افراد تخصص کمی در کار خود داشته باشند و تنها از سر نیاز به این شغل روی آورده اند. اگر می خواهید در زمان حمل لوازم منزل تان با صحنه هایی چون شکستن و افتادن وسایل و کارتن های بسته بندی مواجه نشوید در انتخاب کارگر باربری دقت بیشتری به خرج دهید. باربری یک شغل و حرفه است که باید فردی که در آن قدم می گذارد مهارت لازم در آن را کسب نماید.
درست مثل هر شغل دیگری که یک فرد انتخاب می کند. باربری و حمل بار نیز مثل سایر مشاغل فوت و فن خاص خود را دارد و نیاز به آموزش و کسب مهارت توسط افرادی است که قصد انجام این کار را دارند.
از کارگرانی استفاده کنید که در این کار خبره اند و آموزش های لازم را در این زمینه دیده و تجربه کافی به دست آورده اند. تمامی پرسنل و کارگران ما این ویژگی را دارند. بهترین ها هستند و می توانند بهترین خدمات را به شما ارائه نمایند.

استخدام کارگر برای حمل بار در شرکت های باربری

یک شرکت باربری معتبر از کارگرانی استفاده می کند که توانایی و تجربه لازم برای حمل بار و جابجایی وسایل سنگین را به دست آورده باشند. همچنین بسیاری از این شرکت ها در کار بسته بندی لوازم نیز تخصص دارند و نیروهای خود را برای این کار از قبل آماده می کنند و آموزش می دهند. یک کارگر اسباب کشی کارش تنها بلند کردن اجسام نیست بلکه یک شرکت خدمات حمل اثاثیه حرفه ای و مدرن پرسنل خود را برای کارهای مختلف و متنوعی کاملا آموزش می دهد از جمله:

 به این ترتیب این افراد با ورود به منزل شما می توانند تمامی کارهایی که برای یک جابجایی نیاز دارید را با مهارت و تخصص کامل انجام دهند طوری که شما از سرعت عمل و دقت آنها شگفت زده می شوید.این باربران را می توانید از طریق شرکت باربری متخصص و با تجربه دوستان استخدام نمایید.

تعرفه دستمزد کارگر اسباب کشی

تعیین مبلغ هزینه و دستمزد کارگر اسباب کشی به تعداد خدمات ارائه شده بستگی دارد. به عنوان نمونه دستمزد کارگر حمل اثاثیه به تعداد طبقات و ساعت کار او بستگی دارد. در کنار این موارد سنگینی وسایل نیز در تعیین قیمت حمل و نقل تاثیر گذار است. 

هزینه کارگر اسباب کشی زمانی که قرار است وسایل سنگین و حجیمی مثل یخچال ساید بای ساید، پیانو، گاو صندوق، میز بیلیارد و .. که از لحاظ وزنی بسیار بالا می باشند را جابجا نماید، متفاوت خواهد بود. 

 کارگر اسباب کشی چه خدماتی ارائه می دهد؟

کارگر اسباب کشی چه خدماتی ارائه می دهد- وانت بار دوستان

یک کارگر حمل اثاثیه و حمل بار علاوه بر جابجایی بار و اثاثیه منزل قادر است وسایل شما را در کمترین زمان ممکن بسته بندی نماید. این افراد آموزش دیده اند وسایل کوچک و بزرگ شما را در داخل کارتن بسته بندی قرار داده و به خوبی بسته بندی نمایند.
همچنین با روشهای بسته بندی وسایل حساس مثل:

 • پیانو و آلات موسیقی

 • ظروف چینی و کریستال بسیار حساس

 • ظروف و وسایل عتیقه

 • انواع قاب و آینه

 • لوستر

کاملا آشنا هستند و این کارها را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهند. بسته بندی و حمل مبلمان بزرگ از دیگر تخصص هایی است که شما می توانید به یک کارگر اسباب کشی و پرسنل حمل بار بسپارید. آشنایی با انواع وسایل بسته بندی و تجهیزات حمل بار و چگونگی جابجا کردن وسایل سنگین به گونه ای که نه به خودشان و نه به اثاثیه شما کمترین آسیب وارد نیاید از مهارت های خاص یک باربر و کارگر بسته بندی اثاثیه است.

حمل اثاثیه سنگین

یک کارگر اسباب کشی و بسته بندی به راحتی می تواند یک یخچال ساید بای ساید را به تنهایی جابجا نماید و یا یک گاوصندوق بزرگ و سنگین را با استفاده از تجهیزات مخصوص حمل نماید.
شما می توانید وسایل تان را به یک کارگر حمل بار آموزش دیده بسپارید این افراد بسته بندی را طوری انجام می دهند که شما کمترین تعداد بسته بندی را داشته باشید به این ترتیب هزینه ای که برای کارتن حمل بار می پردازید کمتر می شود و سرعت کار اثاث کشی نیز بالاتر می رود.

همچنین چیدمان کارتن ها در ماشین باربری نیز ساده تر می شود. دقت کنید برخی کارگران برای اینکه هزینه بیشتری بابت وسایل بسته بندی از شما دریافت کنند و یا زمان بیشتری برای بسته بندی و حمل بار تلف نمایند ، ممکن است کارهایی کنند که شما به تعداد بیشتری کارتن بسته بندی نیاز داشته باشید.

در اینجاست که شما باید نظارت کافی روی کار کارگر اسباب کشی خود داشته باشید. البته اگر از یک شرکت باربری معتبر اقدام به استخدام باربر کرده باشید می توانید مطمئن باشید که این کارگر باربری کار خود را به درستی انجام می دهد. به هر حال شما بهتر است نظارت کافی روی کار این افراد داشته باشید. اگر خودتان وقت ندارید کسی را مامور این کار نمایید. البته اگر به هزینه و پولی که پرداخت می کنید اهمیت می دهید.

دیگر مهارت های کارگر اسباب کشی

از دیگر مهارت ها و خدماتی که از یک کارگر حمل بار انتظار می رود چیدمان درست کارتن های بسته بندی و اثاثیه در درون ماشین حمل بار است. اگر این کارگران تجربه کافی داشته باشند می دانند که اول باید از وسایل سنگین شروع کرده و در نهایت به سراغ اثاثیه سبک تر بروند به این ترتیب فضای کمتری در داخل کامیون حمل اثاث به هدر می رود. همچنین این افراد باید مواظب باشند روی کارتن های وسایل شکستنی چیز سنگین که باعث آسیب رسیدن به آن شود قرار ندهند. اگر کارگری اول از اثاثیه سبک تر و کوچکتر شروع کند مطمئن باشید یا تجربه کافی برای این کار ندارد و یا قصد کلاهبرداری از شما را دارد زیرا می داند به این ترتیب شما مجبور هستید وسایل تان را در دو یا چند نوبت بار کامیون حمل بار کنید و هزینه بیشتری بپردازید.

چیدمان اثاثیه توسط کارگر اسباب کشی

از دیگر مهارت های تخصصی یک کارگر اسباب کشی چیدمان وسایل پس از اسباب کشی در خانه جدید است. در این قسمت نیز بهتر است نظارت کافی داشته باشید و از کارگران بخواهید اثاثیه را در جایی که مد نظر شماست قرار دهند. به این ترتیب شما خیلی راحت تر می توانید چیدمان وسایل در خانه جدید را مدیریت کنید.
البته یک کارگر اسباب کشی ماهر و با تجربه این مسائل را به خوبی می داند به خصوص زمانی که قصد داشته باشید وسایل حساسی مثل:

 1. باربری جهیزیه عروس

 2. یک کلکسیون از اشیای گران قیمت

 3. و یا عتیقه جات

را جابجا کنید بهتر است به دنبال استخدام کارگران ماهر و با تجربه برای باربری باشید. از کارهای دیگری که یک کارگر اسباب کشی می تواند برای شما انجام دهد نصب وسایل حساس و الکترونیکی است. برخی شرکت های باربری می توانند برای نصب وسایل برقی برای شما کارشناس و یا نصاب اعزام نمایند که این در صورتی است که شما تقاضا کرده باشید.

کارگر بسته بندی اثاثیه منزل

 کارگر بسته بندی از ابتدا تا پایان اسباب کشی حضور دارد و وظیفه بررسی لوازم منزل و تعیین وسایل لازم جهت بسته بندی را برعهده دارد. در ابتدا کارگر بسته بندی از تعداد کارتن ها، جعبه ها و تجهیزات مورد نیاز اطمینان حاصل می نماید. سپس تفکیک وسایل را بر عهده می گیرد و در نهایت امر بسته بندی و چیدن در کارتن ها را انجام می دهد.

کارگر تخلیه و بارگیری

کارگران تخلیه و بارگیری انواع آموزش های لازم را در زمینه حمل بار و جابجایی انواع کالاها اعم از لوازم منزل و مبلمان و لوازم اداری و همچنین لوازم و وسایل حساس، سنگین و گران قیمت مانند یخچال های ساید بای ساید، گاو صندوق و همچنین انواع پیانو و لوازم ورزشی سنگین همچون تردمیل و دستگاه های بدنسازی و.. را گذرانده اند و آمادگی کامل برای تخلیه و بارگیری انواع لوازم و کالاها را دارند. 

کارگر چیدمان اثاثیه منزل

به منظور جابجایی اسباب و اثاثیه منزل از کارگران باربری و حمل بار استفاده می شود. این افراد با توجه به آموزش هایی که در طی دوره دیده اند، قادر به حمل و چیدمان صحیح اثاثیه هستند بدون اینکه کوچکترین صدمه ای ببینند. نیروی فیزیکی و جسمی این افراد برای چیدمان اثاثیه یکی از مهم ترین ملاک ها برای انتخاب می باشد.

کارگر حمل یخچال ساید

حمل و جابجایی یخچال ساید به تخصص و مهارت نیاز دارد، کارگر حمل ساید به خوبی می داند که یخچال را چگونه بدون آسیب دیدگی جابجا نماید. گاها مشاهده شده که افراد بدون مهارت کافی برای جابجایی یخچال ساید، این امر را برعهده گرفته اند و در نهایت خسارات جبران ناپذیری را برای خود بوجود آورده اند. 

کارگر اسباب کشی غرب تهران

کارگر اسباب کشی و باربری لازم است آموزش های لازم برای حمل و جابجایی وسایل، بسته بندی لوازم و اثاثیه و .. را گذرانده باشد در نتیجه به نحوی آسان وسایل را حمل کند. در شهر تهران ، به دلیل بالا بودن آمار اسباب کشی، کارگران اثاث کشی ماهری وجود دارد.
 

سفارش اسباب کشی و بسته بندی 

سفارش اسباب کشی و بسته بندی وانت بار دوستان

در صورتی که قصد اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل در محدوده تهران را دارید می‌توانید همه روزه با شماره های درج شده با ما در ارتباط باشید. مجموعه وانت بار غرب تهران آماده ارائه خدمات اسباب کشی و بسته بندی با قیمت مصوب اتحادیه و ارزان در محدوده غرب تهران است. برای آگاهی از قیمت دقیق اسباب کشی و باربری در نزدیکی شما کافی است با شماره تلفن های درج شده در تماس باشید. همچنین خدمات بسته بندی را نیز به صورت کامل به شما ارائه می‌نماییم.

تعداد کارگر باربری

این که برای کار حمل بار و بسته بندی و جابجایی اثاثیه به چه تعداد کارگر اسباب کشی و باربر نیاز داریم بسته به میزان وسایل منزل ما دارد. البته به صورت طبیعی چهار کارگر برای این کار کفایت می کند اما اگر میزان اثاثیه بیش از حد زیاد باشد این تعداد افزایش پیدا می کند. با افزایش تعداد کارگر اسباب کشی میزان هزینه و دستمزد شرکت باربری و اتوبار نیز افزایش پیدا می کند. البته اگر بتوانید برخی کارهای ساده تر مثل بسته بندی وسایل سبک و ساده را خودتان انجام دهید می توانید تا اندازه ای این هزینه ها را کاهش دهید و به تعداد کمتری کارگر اسباب کشی نیاز داشته باشید.

در هر کجای تهران که ساکن هستید برای حمل بار و اسباب کشی همین حالا با باربری دوستان تماس بگیرید و این خدمات را رزرو کنید. در هر صورت اگر نیاز به یک کارگر چیدمان و حمل اثاثیه ماهر و با تجربه و متخصص دارید ، می توانید با وانت بار دوستان در تماس باشید.همکاران ما به صورت شبانه روزی آماده ارسال و جابجایی بار شما می باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.


 • کارگران حمل و نقل اثاثیه منزل چه خصوصیاتی دارند؟

  یک کارگر اسباب کشی علاوه بر اینکه باید دارای نیرو برای جابجایی وسایل سنگین مانند یخچال باشد، باید فوت و فن این کار را آموزش دیده باشد. او باید بداند چگونه هر وسیله ای را بسته بندی کند، چگونه ظروف حساس و شکستنی را حمل کند و اینکه وسایل را چگونه در ماشین حمل بار بچیند. همچنین کارگران اثاث کشی باید روابط اجتماعی بالایی داشته باشند و با مشتریان مدام در ارتباط باشند.

 • بهترین شرکت حمل و نقل اثاثیه از لحاظ امکانات کدام شرکت باربری است؟

  داشتن کارگران با تجربه و متخصص، موجب شده است که شرکت باربری دوستان از بهترین شرکت های حمل بار به حساب آید. علاوه بر این، شرکت باربری دارای سیگنال های مجهز و ماشین های حمل بار متناسب با وزن بار است. وانت بار دوستان به شما این ضمانت را می دهد که وسایلتان بدون هیچ آسیبی به مقصد می رسد و اگر احتمالا آسیبی به وسایلتان رسید، تمام خسارت وارده را جبران خواهد کرد. چون این شرکت بهترین اسباب کشی منزل در تهران را انجام می دهد.

 • برای انجام صحیح باربری چه مراحلی را باید طی کنیم؟

  در ابتدای هر کاری برنامه ریزی لازم است. برای اسباب کشی منزل در تهران و شهرستان ها نیز باید لیستی از کارهایی که باید انجام شود تهیه کنید. سپس کارها را نسبت به اهمیت آن ها اولویت بندی کنید. و طبق زمان تعیین شده آن ها را به عمل برسانید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید